Özdemir: ”Kulüp Başkanlığına Adaylığım Söz Konusu Değil”

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, ”Kulüp başkanlığına adaylığım söz konusu değil, Aziz Yıldırım görevi bırakırsa ben de bırakırım” dedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, ”Kulüp başkanlığına adaylığım söz konusu değil, Aziz Yıldırım görevi bırakırsa ben de bırakırım” dedi.

Özdemir, Giresun’da gazetecilere yaptığı açıklamada, Fenerbahçe’de dünkü olağanüstü genel kurulun, çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle 24-25 Haziran tarihlerine ertelendiğini hatırlatarak, ”Kendim ve camianın önde gelenleri Aziz Yıldırım’ın tekrar görevine dönmesi için büyük çaba harcadık. Aziz Yıldırım’a her türlü desteği verdik. Bu konuda sayın Yıldırım kesin kararını açıklamış değil. Fenerbahçe’nin 100. yılında, başkanımızın görevine devam etmesini arzu etmekteyiz. Önümüzdeki günlerde başkanımız kesin kararını açıklayacaktır” diye kaydetti.

Kulüp başkanlığına aday olmayı düşünmediğini ifade eden Özdemir, ”Benim Fenerbahçe başkanlığı gibi bir felsefem veya bir düşüncem kesinlikle yok, başkanlığı düşünmüyorum. Ben sayın Yıldırım ile birlikte göreve geldim. O bırakırsa ben de görevi bırakırım. Bunu daha önce de belirtmiştim. Kesinlikle başkanlık konusunda herhangi bir düşüncem yok” diye konuştu.

Bir süredir Trabzonsporlu Fatih Tekke’yi transfer etmek için girişimlerde bulunduklarını, ancak bugüne kadar olumlu bir sonuç alamadıkları anlatan Özdemir, şunları söyledi:

”Fatih Tekke’nin transferinin gerçekleşmesi için kulübünün satma kararını beklemekteyiz. Fatih halen Trabzonspor’un sözleşmeli oyuncusudur. Bu nedenle bu transferin gerçekleşmesi için öncelikle Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak ve yönetim kurulunun Fatih’i satma kararını bekliyoruz.”

Kaynak: AA / Güncel

Haberler

Related Posts

‘Kanun Hükmü’ belgeselinin yarışmadan çıkartılmasına tepki

‘Kanun Hükmü’ belgeselinin yarışmadan çıkartılmasına tepkiFelsefe – 24.09.2023

Altınordu Belediyesi’nin düzenlediği bisiklet etkinliği renkli görüntülere sahne oldu

Altınordu Belediyesi’nin düzenlediği bisiklet etkinliği renkli görüntülere sahne olduFelsefe – 24.09.2023

Esenler Belediyesi Kültür Sanat Sezonu Son Buldu

Esenler Belediyesi Kültür Sanat Sezonu Son BulduFelsefe – 24.09.2023

Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, Yılın Ahisine Cübbesini Giydirdi

Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta, Yılın Ahisine Cübbesini GiydirdiFelsefe – 20.09.2023

Trabzon’da eski belediye binası spor merkezine dönüştürüldü

Trabzon’da eski belediye binası spor merkezine dönüştürüldüFelsefe – 20.09.2023

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, ‘İnsana Yolculuk’ Konferansında Vatandaşlarla Buluştu

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, ‘İnsana Yolculuk’ Konferansında Vatandaşlarla BuluştuFelsefe – 20.09.2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir