Modest giyim sektörünün önde gelen isimleri, görkemli davette bir araya geldi

Moda tutkunları, “Tarzına Diyecek Yok” sloganıyla çıkış yapan modest giyim ilk pazar yeri MODALOG’un lansman davetinde buluştu. “Seviyorsan, Giyiyorsan Kimsenin Yorumuna Bakma” mesajıyla hazırlanan yeni reklam filminin tanıtıldığı, Koç Müzesi’nde düzenlenen muhteşem davete, modest modanın sosyal medyada en çok takip edilen influencerları, moda dünyasının önemli isimleri ve moda editörleri katıldı.

Tüm dünyada önemi hızla artmaya devam eden online Pazaryeri uygulamaları Türkiye’de de yeni markalarla büyümeye devam ediyor. Türkiye’nin ilk “Modest Giyim Pazaryeri ” olarak açılan www.modalog.com, Koç Müzesi’nde düzenlediği görkemli bir davetle alışverişe açıldı.

REKLAM FİLMİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Modest giyimin önde gelen markaları ile Türkiye’nin, dünyanın önemli markalarının bir arada bulunduğu MODALOG, iddialı, cesur ve heyecan verici reklam filmini de ilk kez görücüye çıkartarak büyük beğeni aldı. Moda dünyasının önemli isimlerinin katıldığı davette, markanın hedefleri, tüketicilere sunacağı avantajlar, yenilikler ve farklılıklar da anlatıldı.

Modest giyimin ilk pazaryeri MODALOG, modest giyim sektöründeki yenilikçi, dinamik ve modern markaları bir araya getirerek, modest giyinen kadınların tüm ihtiyaçlarına özel hizmet sunuyor. MODALOG CEO’su Adem Erdal, pazarda gördükleri boşluğu ve tüketici davranışlarında fark ettikleri değişimi marka stratejisine yansıtarak, büyük bir başarı hedeflediklerini anlattı.

“ZAMANSIZ MODA” FELSEFESİ İLE YOLA ÇIKTI

MODALOGCEO’ su Adem Erdal, kadınların özgüvenlerini dışa yansıttıkları giyim tarzının ilham kaynakları olduğunu ifade ederek “MODALOG markamızın ilk adımlarını bugün hep birlikte atacak olmamızın heyecanı içerisindeyim. Moda, yüzyıllardır insan hayatına yaptığı büyük etki ile hayatımızın çok önemli bir parçası oldu. MODALOG ailesi olarak, modanın hepimizin ama özellikle kadınların hayatındaki öneminin farkında olduk ve bu bilinç ile MODALOG’utercih eden kadınların kendi tarzlarına uygun ürünler bulabileceği, kendilerine stil oluşturmada liderlik eden, kendilerini ait hissedebilecekleri bir dijital platform olma bilinciyle yola çıktık.” dedi.

MODALOG PAZARA İDDİALI GİRDİ

MODALOG CEO’su Adem Erdal, modest giyim tarzını tercih eden, moda anlayışını benimseyen, kişiliği olan, bir stili önemseyen, sadece şık görünmek için değil, sadece havalı görünmek için değil gerçekten kendi felsefesi olan, kendini yenileyen bir giyim tarzı olan kadınlar için moda sektöründe büyük bir eksiklik, ihtiyaç olduğunu gördüklerini söyledi. Erdal, rakamlar açısından bakıldığında, dünya modest giyim pazarında Türkiye’nin öncü markaları ve 7.1 milyar dolarlık pazar büyüklüğü ile dünyada lider bir ülke ve modest pazarı da her sene %11 civarında büyüdüğünün altını çizdi.

Hızla ilerleyen e-ticaretle bu alanda da satışların büyük kısmının online’a kaydığını anlatan Adem Erdal “Bu amaçla, spor giyimin lider markalarından Tommy Life’ın 20 yıllık tekstil ve ticaret tecrübesi, 5 farklı ülkede operasyon ve 120 ülkeye ihracat gücünü arkamıza alarak bu teknoloji projesini hayata geçirdik. Yeni yaşam dinamikleri ile değişen modaya, özellikle modest modaya yeni bir bakış açısı kazandırmaya çalışan markalar ile iş ortaklıkları kurarak, sektör paydaşlarımız ile birlikte hızla gelişen modest sektöründe uzun soluklu bir başarı hikayesi yazmayı hedefliyoruz.

“MODEST SEKTÖRÜNDE YÜZLERCE MARKA, BİNLERCE TREND ÜRÜN MODALOG’DA”

Zengin marka ve ürün çeşitliliğini anlatan MODALOGCEO’su Adem Erdal; “MODALOG e-ticaret uygulamasında yüzlerce markanın, binlerce trend ürününü bir arada bulabileceksiniz.Kendi tarzınıza en uygun kombini çok hızlı bir şekilde oluşturabileceksiniz. Güvenle alışveriş yapacaksınız. Güler yüzlü ve hızlı bir müşteri hizmetleri ekibinden hizmet alacaksınız. Moda felsefenizi birlikte oluşturabileceğiz veya sizin moda felsefenizin tüm yansımalarını MODALOG dünyasında yeniden keşfedebilecek, geliştirebileceksiniz. Yeniliklerden anında haberdar olacaksınız. İndirimler, kampanyalar, sizin için olmazsa olmazlara her zaman ulaşabilmeniz için birçok avantajlar, yenilikler düzenli olarak MODALOG’da olacak. Genç, heyecanlı ve yaratıcı bir ekiple çalışıyoruz. Bu enerji, MODALOG’un her aşamasında sizlere de yansıyacak, buna inanıyoruz. Sizleri dinleyerek gelişeceğiz. En önem verdiğimiz konulardan biri bu. Her zaman eleştirilerinize, önerilerinize, isteklerinize açık olacak bir sistem kurduk. Birlikte, önce Türkiye’de zirveye oturacağız, sonra küresel bir moda platformu olarak konumlanmak üzere daha büyük bir yolculuğa birlikte devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

MODALOG hem tedarikçileri hem de hizmet sunduğu modest sektörü tüketicileriyle birlikte büyümeye, gelişmeye odaklanıyor. “TARZINA DİYECEK YOK” sloganıyla modest severlerin kendi tarzlarını bulmalarına destek veren MODALOG, seviyorsan giyiyorsan kimsenin yorumuna bakma. Modest severler MODALOG’da diyerek sektörün lideri olmaya hazırlanıyor.

Haberler.com – Güncel

Moda Güncel Haberler

Related Posts

ESENYURT YEREL SEÇİM ANKET SONUÇLARI | Anketlerde hangi aday önde? Hamit Öncü mü? Ahmet Özer mi?

ESENYURT YEREL SEÇİM ANKET SONUÇLARI | Anketlerde hangi aday önde? Hamit Öncü mü? Ahmet Özer mi?felsefe – 21.03.2024

Garanti BBVA Marmara Denizi’nde deniz kirliliğiyle mücadele ediyor

Garanti BBVA Marmara Denizi’nde deniz kirliliğiyle mücadele ediyorfelsefe – 21.03.2024

Yazar Samiha Ayverdi’nin Vefatının Üzerinden 31 Yıl Geçti

Yazar Samiha Ayverdi’nin Vefatının Üzerinden 31 Yıl Geçtifelsefe – 21.03.2024

Hizan Kaymakamı Din Görevlileriyle Buluştu

Hizan Kaymakamı Din Görevlileriyle Buluştufelsefe – 21.03.2024

Bitlis Kaymakamı: İmamlarımızın hem dini hem de milli sorumlulukları vardır

Bitlis Kaymakamı: İmamlarımızın hem dini hem de milli sorumlulukları vardırfelsefe – 22.03.2024

Fransız yazar Tahar Ben Jelloun Türkiye’ye geliyor

Fransız yazar Tahar Ben Jelloun Türkiye’ye geliyorfelsefe – 13.03.2024

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir