“Barbie” ve “Oppenheimer”dan 260 Milyon Doların Üstünde Açılış Bekleniyor

2023 yılının en çok merak edilen filmleri bu Cuma sinemalarda sizleri bekliyor olacak. Özellikle Barbie ve Oppenheimer. Öyle ki “Barbie” ve “Oppenheimer”dan 260 Milyon Doların Üstünde Açılış Bekleniyor ve bu oldukça absürd ancak insanların ne kadar beklenti içerisinde olduğunu bilen yönetmenlerin de birer şaheser yarattıklarına inanmak garip olmazdı.

Hollywood’da devam eden senaristler ve oyuncular grevi sebebiyle projeler birbiri ardına ertelenirken, sinema salonlarının uzun bir süre boyunca göreceği en yoğun hafta sonu önümüzdeki hafta sonu olabilir.

Greta Gerwig’in “Barbie” ve Christopher Nolan’ın “Oppenheimer” filmleri, gişe rekabetleriyle uzun süredir sosyal medyayı meşgul etmekte. Bu filmlerin vizyona gireceği Cuma (21 Temmuz) günüyle birlikte tatlı bir rekabet yaşanacak. Son zamanlarda, filmler arasındaki rekabet hem yönetmenler hem de oyuncular arasında güçlü bir dayanışma örneğine dönüştü. ABD’de iki filmi birlikte izlemek isteyen binlerce seyirci bileti satın aldı.

Bu gişe rekabeti, hangi filmin daha başarılı olacağı konusunda yapılan tartışmalara dönüşmüş durumda. İki filmin ilk üç gün içinde dünya çapında 260 milyon doların üzerinde bir hasılat elde etmesi bekleniyor.

“Barbie” filminin ABD gişe performansı için tahminler 75 milyon dolardan 125 milyon dolara kadar değişiyor. Ayrıca film, vizyona gireceği yaklaşık 70 ülkede 60-65 milyon dolar kazanması bekleniyor.

“Oppenheimer” için ise ABD’de başlangıç olarak 40-50 milyon dolarlık bir hasılat bekleniyor. Film, diğer pazarlardan da 45 milyon dolar civarında bir açılış hasılatı elde edeceği tahmin ediliyor. Bu da yetişkinlere yönelik bir dram filmi için oldukça başarılı bir başlangıç olacaktır.

Barbie Filmi Alt Yazılı Fragman

Related Posts

Fikri Sönmez Yerel Yönetimler ve Demokrasi Derneği, “Fatsa’dan Bugüne Yerel Yönetimler ve Demokrasi” Paneli Düzenledi.

Fikri Sönmez Yerel Yönetimler ve Demokrasi Derneği, “Fatsa’dan Bugüne Yerel Yönetimler ve Demokrasi” Paneli Düzenledi.Felsefe – 18.11.2023

Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Eğitime daha çok yatırım yapacağız

Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: Eğitime daha çok yatırım yapacağızFelsefe – 18.11.2023

Müslüman Dünyada Çağdaş Düşünce Konferansı’nda sömürgecilik ve sonrası ele alındı

Müslüman Dünyada Çağdaş Düşünce Konferansı’nda sömürgecilik ve sonrası ele alındıFelsefe – 19.11.2023

Vahap Seçer, Uluslararası Tarsus Festivali’nin Son Gününde de Coşkuya Ortak Oldu

Vahap Seçer, Uluslararası Tarsus Festivali’nin Son Gününde de Coşkuya Ortak OlduFelsefe – 20.11.2023

Metro Türkiye, bitki bazlı mutfağı vegan ocakbaşı deneyimiyle tanıttı

Metro Türkiye, bitki bazlı mutfağı vegan ocakbaşı deneyimiyle tanıttıFelsefe – 20.11.2023

Hazreti Mevlana, 750’inci vuslat yılında Osmangazi’de anıldı

Hazreti Mevlana, 750’inci vuslat yılında Osmangazi’de anıldıFelsefe – 20.11.2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir