Amasya: Bem Bir-sen Amasya Şubesi’nden Açıklama

Belediye ve Özel İdare Çalışmaları Birliği Sendikası (Bem Bir-Sen) Amasya Başkanı Sadi Güven, kamu çalışanlarının haklı taleplerinin maniple edilemeyeceğini söyledi.

Belediye ve Özel İdare Çalışmaları Birliği Sendikası (Bem Bir-Sen) Amasya Başkanı Sadi Güven, kamu çalışanlarının haklı taleplerinin maniple edilemeyeceğini söyledi.

Başkan Sadi Güven, yetkili sendika olarak sorunları daha etkili bir şekilde dile getireceklerini ifade ederek, “Belediye ve Özel İdare çalışanlarının yıllardır birikmiş, çözüme kavuşturulamayan sosyal ve mali sorunları zaten yeteri kadar zaman kaybına uğramıştır. Çalışanların hak ve talepleri, hükümet yetkililerince acil çözümler beklemektedir. Şurası iyi bilinmelidir ki, bugüne kadar olduğu gibi kamu çalışanlarının haklı talepleri asla maniple edilmeyecektir. Yerel Yönetim Hizmet Kolu’nda 1994 yılında başlattığımız belediye ve özel idare çalışanlarının hakkı ve hukukuyla yoğrulmuş, engin sevgi ve hoşgörüyle harmanlanmış felsefesi ve birikimiyle Türkiye’nin aydınlık yarınları için baş koyduğumuz tam demokrasi mücadelemiz, ilkelerinden ve savunduğu fikirlerinden ödün vermeden ilelebet devam edecektir” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Haberler

Related Posts

Kurtulmuş: “İsrail-Filistin arasındaki sorunun temel kaynağı siyasi değil, düşünceyle ilgili”

Kurtulmuş: “İsrail-Filistin arasındaki sorunun temel kaynağı siyasi değil, düşünceyle ilgili”Felsefe – 21.11.2023

Kurtulmuş, Cakarta’daki Yunus Emre Enstitüsü’nde Türkiye mezunu gençlerle buluştu

Kurtulmuş, Cakarta’daki Yunus Emre Enstitüsü’nde Türkiye mezunu gençlerle buluştuFelsefe – 21.11.2023

” Eğitime Yüzde 100 Destek” Kampanyası… – Gölcük Ulaşlı Nuri Bermek İlköğretim Okulu Ek Bina İnşaatının Protokolü İmzalandı

” Eğitime Yüzde 100 Destek” Kampanyası… – Gölcük Ulaşlı Nuri Bermek İlköğretim Okulu Ek Bina İnşaatının Protokolü İmzalandıFelsefe – 21.08.2006

Ankara: Tsk’da Madalya Töreni

Ankara: Tsk’da Madalya TöreniFelsefe – 23.08.2006

Samsun: “Yeni Bir Medeniyet Nasıl Kurulur?”

Samsun: “Yeni Bir Medeniyet Nasıl Kurulur?”Felsefe – 24.08.2006

Iğdır: Ulaştırma Bakanı Yıldırım Iğdır’da… (2)

Iğdır: Ulaştırma Bakanı Yıldırım Iğdır’da… (2)Felsefe – 25.08.2006

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir